Základní škola

Konzultace na 2. stupni od 8. června
Základní škola

Od pondělí 8. 6. 2020 je možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky druhých stupňů základních škol. Účast žáků je dobrovolná. Je na zvážení každé školy, zda této možnosti využije, v jakém rozsahu a jakým způsobem. Rádi bychom Vám a Vašim dětem tuto možnost poskytli. Proto žádáme rodiče, aby přihlašovali do čtvrtka 4. června své děti u třídních učitelů.

Výuka bude stále probíhat distančně. Konzultace budou sloužit pouze k setkání s vyučujícím, navazující na vzdělávání na dálku, k objasnění učiva, k odevzdání úkolů, k hodnocení vzdělávání za školní rok 2019/20, k vyzvednutí školních potřeb, odevzdání učebnic, učebních pomůcek a k předání vysvědčení. Začátek konzultací bude vždy v 8 hodin, ukončení podle potřeby, nejdéle do 11 hodin.

Při prvním vstupu do školy předloží žák podepsané čestné prohlášení (najdete v příloze).

Rozpis konzultací od 8. června do prázdnin.

29.6. a 30.6.  - ředitelské volno

Pondělí 8. - 15. - 22.6.

konzultace pro 6. ročník

Úterý 9. - 16. - 23.6.

konzultace pro 7. ročník

Středa 10. - 17. - 24.6.

konzultace pro 8. ročník

Čtvrtek 11. - 18. - 25.6.

konzultace pro 9. ročník

Pátek 12. - 19.6.