Vítejte na našem webu Základní a mateřské školy

Uzavření školy
Základní školaVážení rodiče,
vzhledem k vyhlášenému vládnímu opatření Vám sděluji, že od 11.3.2020 bude základní škola uzavřena až do odvolání. Informace o ukončení opatření bude v médiích a na internetových stránkách školy i na stránkách ministerstva školství.
OD 17.3.2020 je přerušen provoz mateřské školy.
Mgr. Jaroslav Vyhlídal, ředitel školy

Potvrzenou žádost o ošetřovné pro žáky ZŠ si můžete vyzvednout na 2. stupni ZŠ,
po předchozí domluvě na tel. čísle 602 964 287.

Potvrzenou žádost o ošetřovné pro děti MŠ si můžete vyzvednout u p. Němcové,
po předchozí domluvě na tel. čísle 605 511 967

Po dobu uzavření školy mají žáci k dispozici materiály pro samostudium na:

zschornice1@centrum.cz - pro 1. stupeň

zschornice@seznam.cz - pro 2. stupeň

Konzultační hodiny učitelů  probíhají vždy od pondělí do pátku v době od 9 hodin do 13 hodin prostřednictvím e-mailu, Messengeru.

AKTUÁLNÍ INFORMACE K ZÁPISU DO 1. TŘÍDY

Zápis se týká dětí, které  v letošním školním roce dovrší šesti let, tedy narozené od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014 a dětí po odkladu školní docházky pro školní rok 2019/20
V letošním roce nás čeká zápis v pozměněné podobě v souladu s opatřeními vydanými MŠMT a v souladu s právními předpisy. Zápis proběhne pouze korespondenčně, bez osobního kontaktu s rodiči i dětmi. Vytištěné podklady a informace potřebné k zápisu doručíme rodičům budoucích prvňáčků v měsici dubnu.

Rodičům budoucích prvňáčku

Rodičům budoucích prvňáčků

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče,

vím, že hlavním zájmem, který v souvislosti s nástupem Vašeho dítěte do školy máte, je zájem, aby Vaše dítě nastoupilo do školy, ve které se bude dobře cítit, do školy, kde vztah žáků, učitelů a rodičů je vztahem vzájemné důvěry a porozumění, do školy ze které po devíti letech vyjde Vaše dítě tak dobře připraveno pro další studium, aby jeho nástup do světa dospělých byl úspěšný.

Všichni pedagogové naší školy chtějí Vašim dětem  věnovat co nejvíce ze svých schopností a zkušeností.

Pro zobrazení celé novinky klikni na přečíst vše.

Svátek má
Náhodné foto